Nadszedł czas na podsumowanie czytelnictwa w roku szkolnym 2022/2023 i na rozstrzygnięcie całorocznego konkursu na Najlepiej Czytającą Klasę oraz na Najlepszego Czytelnika Szkoły.

Niezmiennie od kilku lat najlepszą czytelniczką okazała się Martyna Król z kl.8b (przeczytała 100 książek w br. szkolnym!), a zaraz za nią uplasował się jej brat Igor z kl.5a (44 książki), trzecie miejsce zajęła Małgosia Myszkowska z kl.2a (33 książki).

W klasowym rankingu 1.miejsce zajęła kl.2a, która przeczytała 206 książek w całym roku szkolnym, następnie kl.2b – 186 książek i kl.3b – 161 przeczytanych książek; czwarte miejsce zajęła kl.1a – 116 książek, a piąte – kl.3a – 144 książki.

Gratuluję  najlepszym czytelnikom i najlepiej czytającym klasom i życzę wiele miłych chwil z książką w czasie wakacyjnego odpoczynku! “Starsi nie czytają? W młodych nadzieja!”

Raport_okresowy_2023 (ranking klas)

Ranking czytelników