jubileusz plakat

Obchodzimy w tym roku 50 rocznicę powstania naszej szkoły. Jubileusz odbędzie się 25 maja 2016 roku, ale już teraz zwracamy się z prośbą o kontakt do naszych Absolwentów i byłych nauczycieli. Prosimy także o nadsyłanie wspomnień i sentymentalnych opowieści związanych z naszą placówką, z czasem radosnego dzieciństwa i młodości.

Obchodom towarzyszyć będzie wystawa poświęcona historii szkoły, dzięki której nasi Goście dowiedzą się, jak doszło do powstania placówki. Zdjęcia oraz spisane przez Państwa wspomnienia będą swoistym „Pro memoria” – przybliżą uczestnikom wydarzenia i postacie związane ze szkołą i jej codzienne funkcjonowanie.

Prosimy o kontakt w dogodny dla Państwa sposób:

• osobiście w sekretariacie szkoły,
  • telefonicznie: 41 3676486,
  • listownie na adres szkoły: ul. Targowa 3, 25-520 Kielce,
  • poprzez adres e-mail: szkp19@gmail.com.

Na podany wyżej adres e-mail możecie Państwo także przesyłać swoje wspomnienia czy zeskanowane zdjęcia.
Serdecznie zapraszamy!

Dyrekcja, pracownicy i uczniowie