21 marca 2016 r, czyli w Pierwszym Dniu Wiosny, Samorząd Uczniowski klas I-III zorganizował Szkolny Dzień Talentów.

Spotkaliśmy się w sali gimnastycznej, aby podziwiać występujących uczniów. Mieliśmy okazję obejrzeć popisy wokalistów, którzy przedstawili swoje wersje polskich i zagranicznych przebojów. Odbyła się prezentacja umiejętności recytatorskich, tanecznych, gry na instrumentach. Nie zabrakło także pokazów sztuk magicznych. Wszystkie występy wzbudzały gorący aplauz widowni, która dzielnie wspierała swoich idoli i z zaciekawieniem obserwowała prezentację ich talentów.

Organizując Szkolny Dzień Talentów, chcieliśmy zachęcić naszych uczniów do odkrywania w sobie pasji i rozwijania ich.

Obchody Dnia Wiosny w naszej szkole możemy uznać za  udane. Wszystkim utalentowanym uczniom życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że kolejny Szkolny Dzień Talentów będzie okazją do odkrycia i prezentacji nowych uzdolnień!

Tekst: Renata Pawelec

Zdjęcia: Andrzej Kosierkiewicz