13 października 2016 roku w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, na którą przybyli również emerytowani nauczyciele naszej szkoły. Akademię przygotowali uczniowie z klas 2a, 3a oraz chór szkolny. Uczniowie zadedykowali swoim nauczycielom piosenki w specjalnym koncercie życzeń. Nie zabrakło też popisów tanecznych: rock and rolla w wykonaniu uczniów klasy 2a i krakowiaka zaprezentowanego przez uczniów klasy 3a.

Dzień Edukacji Narodowej to święto całej społeczności szkolnej, dlatego uczniowie pamiętali również o podziękowaniach dla administracyjnych pracowników szkoły.

Akademię prowadzili Oliwia  Piwnicka z klasy 3a i Franek Białęcki z klasy 2a.

Po zakończeniu części artystycznej Przewodniczący Rady Rodziców, pan Łukasz Sałata, złożył życzenia kadrze pedagogicznej. Pan dyrektor Andrzej Kosierkiewicz odczytał list Kuratora Oświaty skierowany do nauczycieli.

Autor: Renata Pawelec