Dnia 05 stycznia odbyły się szkolne jasełka przygotowane przez p. Patrycję Lesiak.

Tegoroczne przedstawienie odbyło się pod hasłem „Jednego dnia o północy”. Historię o narodzinach Jezusa w Betlejemskiej stajence przedstawili mali aktorzy z klas IV b i Va. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny chór pod kierownictwem p. Iwony Stefańczyk, a o dobrą jakość nagłośnienia zadbał brat Paweł Frąckowiak. Szczególne podziękowania należą się także p. Alicji Tuz i p. Malwinie Odrzywolskiej za przygotowanie dekoracji sali.

Przedstawienie pozwoliło zgromadzonej publiczności jeszcze raz zastanowić się nad istotą Świąt, a także wprowadziło w klimat Święta Objawienia Pańskiego, popularnie nazywanego Świętem Trzech Króli.

Wszystkim aktorom oraz osobom zaangażowanym w przygotowanie jasełek składam serdeczne podziękowania.

Autor: Patrycja Lesiak