W dniu 19.06.2017r. uczniowie klas III- Maja Jaros, Oliwia Piwnicka, Paweł Winiarczyk, Roch Kierkowski reprezentowali naszą szkołę, jako jedną z sześciu zwycięskich szkół z Kielc w finale III miejskiego konkursu języka angielskiego dla klas III Young English Wizards. Nasi wspaniali uczniowie pracowali drużynowo, zmagając się z trudnymi zadaniami leksykalno- gramatycznymi, jak również z ćwiczeniami, obejmującymi zagadnienia kultury krajów anglojęzycznych.

W konkursie zwyciężył jej organizator- SP 2.

Gratulujemy uczniom ogromnego sukcesu, jakim było pokonanie kieleckich szkół i dostanie się do zwycięskiej 6-ki! Dziękujemy za ogrom pracy włożonej w przygotowania do konkursu oraz za doskonały wynik ! Życzymy Wam wielu dalszych, językowych sukcesów !

fot. M. Rzepka

Autor i opiekun: M.Rzepka