W dniu 11 grudnia 2017 roku w naszej świetlicy odbył się szkolny konkurs plastyczno – techniczny „Kartka bożonarodzeniowa”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I – III Szkoły Podstawowej nr 19. Uczestnicy mieli za zadanie samodzielnie wykonać kartki świąteczne w formacie A-5 dowolną techniką. Jury konkursowe miało spory problem z rozstrzygnięciem konkursu, ponieważ wszystkie dostarczone prace były pomysłowe i bardzo estetycznie wykonane. I tak I miejsce przyznano: Amelii Krzyściak z klasy IIa oraz Julii Kalecie z Ia, II miejsce zajął Krzysztof Stępnik z klasy IIa, natomiast III miejsce – Małgosia Bojarska z IIIc i Mikołaj Masternak z IIa. Wszystkie kartki zostały przekazane na kiermasz bożonarodzeniowy. Uczestnicy konkursu otrzymali atrakcyjne nagrody i dyplomy.

Autor: Marzena Zachariasz