1. CELE KONKURSU
  • pobudzenie i rozwój inwencji twórczej uczestników;
  • wdrażanie i rozwijanie samodzielnej pracy twórczej;
  • wyrabianie poczucia estetyki;
  • inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki;
  • popularyzacja działań plastycznych i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych;

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Konkurs adresowany jest do uczniów z klas I – III Szkoły Podstawowej nr 19 im. Ireny Sendlerowej w Kielcach.
  • Prace należy dostarczyć wychowawcom do 15.04.2018r.
  • Prace należy podpisać podając: imię i nazwisko autora oraz klasę
  • Prace mogą być wykonane w dowolnej technice plastycznej, w formacie A4 lub A3. Prace przestrzenne nie będą brane pod uwagę.
  • Prace oceniane będą pod kątem zgodności z tematem, samodzielności, wykorzystanej techniki, estetyki, ogólnego wrażenia artystyczego.
  • Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w zakresie niezbędnym dla potrzeb projektu. Dane osób uczestniczących w konkursie będą wykorzystane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego klas I-III.