Po feriach zimowych zakończył się etap projektu eTwinning, poświęcony zapoznaniu uczniów z miastem naszych eTwinningowych kolegów- Dubbeldam w okolicy Dordrecht. Uczniowie z kl. IV B otrzymali mnóstwo informacji o mieście- foldery, mapy, książki, puzzle, jak również zdjęcia miasta, wykonane przez uczniów z Dubbeldam. Każda fotografia zawierała szczegółowy opis danego miejsca, tak aby nasi uczniowie mogli z łatwością zapoznać się z historią i atrakcjami miasta. Dostaliśmy także regionalne ciasteczka z Dordrecht, które zniknęły w mgnieniu oka. Uczniowie z naszej szkoły przygotowali i wysłali dużą paczkę z informacjami na temat Kielc i regionu świętokrzyskiego- plan miasta, książki w języku angielskim, pocztówki z atrakcjami Kielc i województwa, trzy maskotki świętokrzyskiej „Baby Jagi”, słodką niespodziankę i wiele, wiele innych gadżetów. Wszystkie rzeczy, które zostały wysłane, zawierały opisy w języku angielskim, przygotowane przez dzieci.

Zapraszamy do obejrzenia gazetki w gablocie w szatni oraz do galerii.

Aktualizacja: dodano zdjęcia do galerii.

Autor: Michalina Rzepka