10 maja 2018r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Kielcach odbył się Konkurs Piosenki w języku angielskim i niemieckim. Naszą szkołę reprezentował zespół wokalny pod nazwą „The Larks” w składzie Gabriela Adamczyk, Patrycja Jamrożek i Wiktoria Tokarczyk z klasy 7c oraz Oliwia Piwnicka z klasy 4a. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę Audrey Hepburn „Moon River” i zajęły I miejsce w kategorii zespołów wokalnych. Oliwia wystąpiła również jako solistka z piosenką „Beauty and the Beast” i otrzymała wyróżnienie. Pod kątem językowym uczennice przygotowały p. Agata Siwoń i p. Anna Magda, natomiast pod kątem muzycznym p. Iwona Stefańczyk.

Występy naszych uczennic będzie można podziwiać w czasie Festynu Rodzinnego 8 czerwca 2018r. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

fot. A. Siwoń