W środę 10 października 2018 r. w naszej szkole odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych. To bardzo ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Uroczystości przewodniczył pan wicedyrektor Andrzej Kosierkiewicz.

Licznie przybyli rodzice mogli podziwiać swoje pociechy podczas zmagań w “Turnieju wiedzy i umiejętności”.

Dzieci, aby wejść w szeregi uczniów, musiały najpierw przejść przez próby: mądrości, uśmiechu, zręczności, śpiewu oraz wykazać się znajomością przepisów drogowych. Po uzyskaniu pozytywnej  oceny Pana Dyrektora mogli złożyć przysięgę na sztandar szkoły i przystąpić do uroczystego pasowania.

Uroczystość występami wokalnymi uświetnili: Oliwia Piwnicka uczennica kl. 5 oraz chór szkolny pod opieką pani Iwony Stefańczyk.

Wszystkim pasowanym pierwszakom życzymy samych sukcesów w nauce oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole.

 

Autor: Urszula Piasecka