W środę 14 listopada 2018 roku w naszej świetlicy odbyło się pasowanie na świetliczaka. W uroczystości udział wzięły dzieci z klas pierwszych, uczęszczające na zajęcia świetlicowe. Powitaniem uczniów klas pierwszych przez koleżanki ze starszych klas odbyło się  w formie wiersza. W dalszej części dzieci zatańczyły taniec Woogie Boogie, rozwiązywali krzyżówkę której hasło brzmiało Świetlica. Odbyły się również zabawy drużynowe: temperowanie kredek, oddzielanie grochu od soczewicy, zjedzenie plasterka cytryny z uśmiechem na twarzy, a także zabawy ruchowe przy użyciu piłek do gry. Kolejnym punktem programu było złożenie uroczystej przysięgi świetliczka, odciśnięcie pod rota paluszków przez dzieci na znak przynależności do grupy świetlicowej. Na koniec imprezy odbyło się przekazanie Iskierki przyjaźni. Dzieci na zakończenie dostały kolorowe zakładki do książek. Zapraszamy do fotorelacji poniżej.

Autor: M.Zachariasz