W niedzielę 16 grudnia 10 uczniów z naszej szkoły wzięło udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym “Najpiękniejsze drzewko choinkowe” zorganizowanym przez Urząd Miasta Kielce. Na kieleckim rynku stanęło ok. 20 choinek, które uczniowie kieleckich szkół przystrajali przygotowanymi wcześniej przez siebie ozdobami z naturalnych materiałów. Jurorzy długo krążyli wśród pięknych kolorowych drzewek a przy choince SP19 dało się słyszeć niejedno słowo zachwytu… Z radością i dumą informuję, że nasza szkoła zdobyła jedną z pięciu nagród! 🙂
Gratuluję i dziękuję uczniom z kl. 4b, 5c i 5d oraz rodzicom, którzy poświęcili niedzielne południe by reprezentować naszą szkołę! Dziękuję uczniom, którzy przygotowali ozdoby, zwłaszcza uczniom kl. 4b i 4c za przyniesione szyszki oraz wysuszone pomarańcze:)
Szczególne podziękowanie składam na ręce rodziców, którzy po konkursie drzewko przywieźli do szkoły, dzięki czemu możemy wciąż podziwiać naszą wspólną pracę:)

fot. A. Tuz, B. Łukawska