W dniu 6 listopada 2014 r. w Wojewódzkim Domu Kultury im. Józefa Piłsudskiego odbędzie się konferencja regionalna upowszechniająca Projekt EduscienceCyfrowa Szkoła – innowacyjne rozwiązania dla edukacji w Projekcie EDUSCIENCE”. Patronat honorowy nad konferencją sprawuje Marszałek Województwa Świętokrzyskiego, Pan Adam Jarubas. Więcej informacji na temat programu oraz formularz rejestracyjny można znaleźć tutaj.

Przypominamy, że nasza szkoła uczestniczy w Eduscience od 1 września 2012 r. Głównym celem projektu jest zwiększenie zainteresowania podjęciem studiów na kierunkach o kluczowym znaczeniu dla gospodarki, opartych na wiedzy uczniów i uczennic z całej Polski, poprzez opracowanie, pilotażowe wdrożenie oraz upowszechnienie innowacyjnych programów nauczania z wykorzystaniem interaktywnej platformy e-learningowej.

DYREKTOR SZKOŁY

mgr Dorota Mętrak