3 października, w Parku Miejskim, po raz siódmy odbyła się impreza z cyklu ,,KIELCE BIEGAJĄ”. W sobotnich zawodach wzięła udział rekordowa liczba uczestników. Łącznie na starcie wszystkich dystansów stanęło prawie 1800 osób. Wśród najlepszych znaleźli się nasi uczniowie. W grupie najmłodszych chłopców drugą lokatę zajął uczeń klasy trzeciej Dominik Wesołek. Na piątym miejscu w kategorii chłopców starszych przybiegł uczeń klasy szóstej Adrian Gas (Adrian na zawody przyszedł ze swoim tatą). W sumie w tegorocznych zawodach z naszej szkoły wzięło udział około 30 osób (w zawodach brali również udział rodzice naszych uczniów). Wszystkim, za liczny udział, należą się gratulacje i podziękowania.

Zdjęcia z zawodów można obejrzeć w naszej galerii.

Koordynatorem i opiekunem naszych uczniów był pan Jarosław Januchta.

 

Autor: Jarosław Januchta