Dziś polecamy konkurs organizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Kielcach.

PISZĘ O MOIM ULUBIEŃCU 🖊🐢🐈🐠🐕🦜
Konkurs na przysłowiowe przyszpilenie ulotnego wrażenia

🔹 Spójrz na swojego zwierzęcego ulubieńca i opisz krótko co czujesz, co Ci się przypomina, z jaką sytuacją się kojarzy… Zrób to w najprostszy możliwy sposób, ale nie pozbawiony pomysłowości.

🔹 Poproś swojego Rodzica, aby przesłał Twoją twórczość w komentarzu na naszym profilu FB lub na adres promocja@mbp.kielce.pl; prosimy, aby przy tekście znalazło się też Twoje imię, nazwisko oraz wiek.

🔹 Konkurs przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 15 roku życia. Na Wasze prace czekamy do 1️2  czerwca. Nazwiska autorów 3 najciekawszych pomysłów ogłosimy do 17 czerwca i nagrodzimy grami planszowymi Wydawnictwo Zielona Sowa.
……………………………………
Przesyłając prace, jednocześnie wyrażają Państwo zgodę na prezentację tekstów na profilu Facebook https://www.facebook.com/MBPKielce/ oraz na stronie internetowej www.mbp.kielce.pl

Opracowanie: Samorząd Szkolny