Wakacje !

Życzymy zdrowych, słonecznych i radosnych wakacji wszystkim Uczniom naszej szkoły ! Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego pragną podziękować: Karolinie Zagdan (przewodnicząca), Patrykowi Wesołkowi (zastępca), Wiktorii Nowak, sekcjom plastycznym, samorządom klasowym klas IV-VI, wszystkim uczniom i nauczycielom zaangażowanym w nasze działania w tym roku szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2015/2016   24 CZERWCA 2016 r. Godz. 9.00 – klasy V-VI – sala gimnastyczna Godz. 10.00 – klasy III-IV – sala gimnastyczna Godz. 11.00 – klasy I-II – sala gimnastyczna Godz. 17.00 – msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego w kościele parafialnym św. Franciszka   Po spotkaniu na sali gimnastycznej klasy przechodzą do sal lekcyjnych […]

FESTYN RODZINNO – SPORTOWY

W dn. 16.06.2016r. od godziny 12.00 odbywać się będą rozgrywki sportowe dla dzieci na boisku szkolnym. O godzinie 14.10 rozpocznie się festyn rodzinny. Przewidziano wiele atrakcji, konkursów z cennymi nagrodami, vouchery do kina i restauracji oraz poczęstunek. W dniu festynu wylicytować będzie można piłkę z podpisami zawodników VIVE TAURON KIELCE. Serdecznie zapraszamy !